Menu

EXPO 2020 dubai

Eesti võtab osa Dubais toimuvast World Expost, mis toimub 2020. a oktoobrist kuni 2021. a aprillini
võimalus ettevõtetele
Expo annab ettevõtetele võimaluse luua rahvusvahelisi kontakte maailma suurimal äri-, kultuuride ja tööstuse kohtumisel.
rahvusvaheline väljapaistvus
Expo-l osalemine annab Eestile võimaluse tõsta riigi üldist tuntust, edastada diplomaatilist sõnumit ja kasvatada ekspordipotentsiaali Lähis-Idas.

Soovid Expo-st osa saada?

Võta ühendust doris.pold@itl.ee

Expo alguseni on jäänud (päev : tund : minut : sekund)

Expo on konkurentsitult maailma suurim turundusüritus, kus üks riik saab osaleda, olles ületamatu nii oma mastaapsuse, osalejate arvu kui ka kestuse poolest.

Alates esimesest Expost aastal 1851 on maailmanäitusi peetud eelkõige sündmuseks, kus esitletakse inimkonna loodud parimaid näiteid innovatsioonist ja inspiratsioonist. Aja jooksul on Expo muutunud väljapaistvaimate kultuuri-, haridus- ja teadussaavutuste näituseks. See on hiiglaslik hariduse ja edusammude platvorm, mis ühendab ettevõtted, rahvusvahelised organisatsioonid ja kodanikud.

Eesti osalemine Dubai Expo maailmanäitusel on oluline investeering Eesti tuntusesse ja mainesse. Soovime, et selle tulemusena suureneks Eestit külastavate turistide arv ning meie ettevõtetel ja organisatsioonidel oleks lihtsam leida koostööpartnereid välisriikides.

20. oktoobrist 2020 kuni 10. aprillini 2021 avatud maailmanäitusele oodatakse kuni 25 miljonit inimest, kellest 70% peaks tulema väljastpoolt Araabia Ühendemiraate. Eesti paviljoni külastab selle 6 kuu jooksul rohkem huvilisi kui eestlasi maailmas kokku.

Dubai Expo teema on inglise keeles “Connecting Minds, Creating the Future” ehk ühendades mõtted loome tulevikku. See jaguneb omakorda veel kolmeks alateemaks: võimalus, mobiilsus ja jätkusuutlikkus.

Võimalus. Meil kõigil on võimalus kujundada tulevikku. Oma live programmiga püüab Expo seda potentsiaali avada ning inspireerida inimesi tegutsema.

Mobiilsus. Kui toetame teadmiste, ideede ja kaupade nutikamat liikumist, avanevad uued võimalused. Expo vaatleb, kuidas see on aidanud meil avastada uusi piire ning kuidas tänu digitaalsele maailmale teeb inimkond suuremaid edusamme kui kunagi varem.

Jätkusuutlikkus. Vajadus elada tasakaalus meid ümbritseva maailmaga ei ole omanud suuremat tähtsust kui nüüd. Expo tutvustab alternatiivseid toidu-, vee- puhta ja taastuva energia allikaid ning julgustab meid kõiki mõtlema, kuidas saaksime meie planeeti säilitada.

  • Osaleb 190 riiki.
  • Avatud 7 päeva nädalas.
  • Enam kui 15 h programm iga päev.
Give feedback
Give feedback