Liikuge edasi põhisisu juurde

Meist

Estonia.ee on ametlik Eestit tutvustav veebileht. Siin räägime oma loo ja esitame olulisemad Eestit kirjeldavad faktid ning arvud. Loodame, et see innustab kõiki Eestit nautima, maitsma, külastama ja kogema.

Veebileht on riiklikult rahastatud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) kaudu. EAS panustab Eesti majanduse strateegiliste eesmärkide saavutamisse, toetab ekspordivõimeliste ettevõtete arengut, edendab Eesti turismi, hangib välisinvesteeringuid ja pakub e-residentsust. Meie ambitsioon on aidata Eestil saada üheks maailma kõige konkurentsivõimelisemaks riigiks.

Lehekülg on loodud platvormile WordPress. Selle töötas 2016. aasta augustist detsembrini välja Eesti Disainimeeskond: Eesti parimatest disaini- ja kommunikatsiooniprofessionaalidest koosnev töörühm.

Küsimuste ja kommentaaride korral kirjutage aadressil brand@estonia.ee.

Kui soovite võtta kontakti mõne konkreetse töötajaga, kasutage meiliaadressi kujul [email protected].

Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Küpsis on sinu arvutisse salvestatud tekstifail, mis sisaldab infot sinu internetibrauseri tegevuse kohta. Kasutajakogemuse mugavamaks muutmiseks jälgime ning hindame veebilehe kasutatavust teenuse Google Analytics abil. See aitab meil kasutajakogemust mugavamaks muuta ning sellest ongi tingitud vajadus kasutada küpsiseid.

Google Analytics säilitab järgnevat infot:

  • estonia.ee veebiaadressil külastatud lehed ja kui kaua te neil aega veedate
  • kuidas jõudsite siia veebilehele
  • millel klikite lehekülge külastades

Me ei kasuta küpsiseid tundlike isikuandmete säilitamiseks, taasturunduse eesmärkidel, kasutaja käitumise talletamiseks ega mõnel muul moel, mis võiks teie privaatsust või turvalisust ohustada. Samuti ei kasuta me küpsiseid koos kolmandate osapoolte küpsistega.

Küpsis salvestatakse teie arvutisse kaheks aastaks. Et küpsiste kasutamist vältida, laadige alla ja paigaldage Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Autoriõigus

Kõiki sellel leheküljel leiduvaid materjale võib reprodutseerida, üle kanda, kuvada või avaldada, kui seda tehakse mitteärilistel eesmärkidel. Kui otsustate midagi kasutada, siis palume teatada meile, kus ja kuidas plaanite seda teha: tegemist on meie jaoks väga kasuliku informatsiooniga.

Fotosid ei ole lubatud avaldada üheski muus kontekstis. Samuti pole lubatud kaubamärkide, autoriõiguste ega muude märkuste eemaldamine sisu kopeerides.

Loa küsimine

Materjalide kasutamiseks loa küsimiseks saatke päring aadressile brand@estonia.ee.

Kirjeldage, millist materjali ja millisel eesmärgil soovite kasutada.

Palun lisage oma päringule ka viide huvipakkuvale materjalile.

Tekstide kasutamine

Palun teatage siin leheküljel leiduvate tekstide kasutamisest aadressil brand@estonia.ee. Lisage kirjale viide avaldatud artiklile ning kontaktisiku ja organisatsiooni nimi.

Kasutustingimused

See veebilehekülg ei võta endale vastutust ega taga siin leiduva informatsiooni kohasust, õigsust või täielikkust.

Allikatele on alati võimaluse korral viidatud, kuid lähtuvalt interneti iseloomust pole meil võimalik tagada lingitava materjali sobivust, täielikkust ja täpsust. EAS ei võta endale vastutust estonia.ee veebimaterjalides esinevate vigade või kärbete eest. Lisaks ei vastuta estonia.ee mitteotseste kahjude eest, sealhulgas saamata jäänud kasumi eest, mis võivad olla tingitud siin leheküljel leiduva informatsiooni või andmete kasutamisest. Veebilehel leiduva informatsiooni kasutamine ei too endaga kaasa mingeid õiguseid või kohustusi estonia.ee ja selle lehekülje kasutaja või kolmandate osapoolte vahel.

Sama kehtib ka kõigi teiste veebilehekülgede kohta, mida on otseselt tsiteeritud või millele on lingina viidatud. Estonia.ee veebilehekülg ei vastuta mingil moel lingitud lehekülgedel leiduva sisu ega nende poolt rakendatavate andmekaitse praktikate eest.

EAS jätab endale õiguse veebilehel leiduva informatsiooni muutmiseks või eemaldamiseks sellest eelnevalt ette teatamata.

 

Give feedback
Give feedback