Liikuge edasi põhisisu juurde

Ettevõtlus

Eesti ettevõtluskeskkonnas saad bürokraatiasse takerdumata keskenduda oma äri kasvatamisele.
3 tundi ettevõtte loomiseks
E-äriregistris kulub ettevõtte loomiseks vaid mõni minut, kolme tunni pärast on ettevõte juba töövalmis.
parim maksusüsteem
Eesti on OECD maksusüsteemide konkurentsivõimekuse pingereas esikohal.

Me oleme harjunud kiire asjaajamisega. Meie seadusandlus on läbipaistev ja ettevõtlust toetav. Meil on kõige konkurentsivõimelisem ja investeeringuid soosivam maksusüsteem kogu Euroopas. Meie riigivõlg on ühtlasi Euroopa madalaim.

Meie kõige suurem väärtus on meie inimesed. Oleme targad ja töökad. Me ei räägi palju, aga saadame korda suuri asju. Me mõtleme, enne kui tegutseme, ja peame lubadustest kinni. Räägime ka paljusid võõrkeeli.

Vaba majandus

Majandusvabaduse indeksis, mille hindamiskriteeriumiks on riikide seadusandlus, valitsemine, regulatsioonid ja turuvabadus, paikneb Eesti maailmas seitsmendal kohal. Edestame nii Ameerika Ühendriike, Saksamaad kui Lõuna-Koread.

Loe lähemalt

Helge tulevik

Oleme majanduslike ootuste osas Euroopa kõige optimistlikum riik. Ainult 4% eestlastest arvab, et nende lapsed on tulevikus halvemal majanduslikul järjel kui nemad ise. Euroopa keskmine näitaja on 18%.

Loe lähemalt

Madal töötus

2017. aasta töötuse määr oli 5,8% ja tööhõive 67,5%. Tööjõus osalemise määr tõusis võrreldes 2016. aasta sama perioodiga 1,2 protsendi võrra ja mitteaktiivsete tööealiste inimeste arv on jätkuvalt languses.

Loe lähemalt
Give feedback
Give feedback