Liikuge edasi põhisisu juurde

e-eesti

Eesti on maailma esimene e-teenusena toimiv riik.
2500 e-teenust
Ainsad e-teenused, mida Eesti ei paku, on abielu ja lahutus.
80 000+ e-residenti
Eesti on esimene riik maailmas, mis pakub rahvusülest digitaalset identiteeti ehk e-residentsust.
© Kai Kuusisto

Ainsa riigina maailmas anname välisriikide kodanikele võimaluse kasutada meie riiklikke e-teenuseid: luua internetis ettevõte, digiallkirjastada ja saata krüpteeritud dokumente, sooritada netipangas turvalisi tehinguid ning deklareerida makse elektrooniliselt. Kõik need teenused on kättesaadavad mittealalistele elanikele.

Alates 2014. aastast on Eesti andnud e-residentsuse üle 80 000 inimesele 170 eri riigist. Liitu meie rahvusülese e-ühiskonnaga!

Hoiame kokku 5 päeva

Digiallkiri, mis on seaduse silmis võrdne käsitsi kirjutatuga, on laialdaselt kasutuses juba 2002. aastast. Digiallkiri aitab hoida aasta jooksul iga tööealise täiskasvanu pealt kokku terve töönädala jagu aega. Iga kuu säästetakse Eiffeli torni kõrgune paberikuhi.

Loe lähemalt

Iga kuu säästetakse Eiffeli torni kõrgune paberikuhi.

e-residentsus

Eesti on esimene riik maailmas, mis pakub e-residentsust: rahvusülest digitaalset identiteeti. E-residendil on võimalus kasutada digiallkirja ning e-teenuseid, näiteks luua ja juhtida asukohast sõltumatut ettevõtet läbi veebi. Alates 2014. aastast on e-residentsust taotlenud 167 riigi kodanikud.

Loe lähemalt

Loo ettevõte vaid minutitega

Eesti e-äriregister võimaldab ettevõtjatel oma firma rajada vaid minutitega. Ankeedi täitmiseks kulub umbes 18 minutit ja ettevõtte tegevusloa saamiseks 3 tundi.

Loe lähemalt
Give feedback
Give feedback